آداپتور شبکه بی سیم ایسوس با رابط USB

10 / 10
از 2 کاربر

یکی از قدیمی‌ترین و کارآمد ترین بسترهای شبکه در جهان، شبکه کابلی با آرایش‌های مختلف بوده و هنوز هم هست؛ اما امروزه با توجه به پیشرفت فناوری در زمینه شبکه، ناخواسته شبکه کابلی در حال منسوخ شدن و جایگزینی آن با شبکه بی سیم است.

یکی از معایبی که شبکه کابلی برای کاربر ایجاد می‌کند، ثابت بودن دستگاه‌های متصل به شبکه و مشکلات نگه داری فیزیکی آن است. هزینه های رک، روترهای کابلی با تعداد پورت محدود، عیب یابی، کابل کشی و مصرف انرژی، جزء جدانشدنی شبکه‌های کابلی بودند. 

امروزه با پیشرفت فناوری در زمینه شبکه، کافی است یک روتر بی سیم قدرتمند تهیه کرده و سیستم ها را با راهکارهای بی سیم به شبکه متصل کنیم و از دردسرها و هزینه های نسل قدیمی شبکه رهایی پیدا کنیم!

 

USB-N10 NANO، کوچکترین دانگل Wi-Fi

USB-N10 NANO یکی از ساده ترین راهکارهای استفاده از شبکه Wi-Fi و خلاص شدن از شبکه کابلی است. این دانگل بسیار کوچک، به سادگی می‌تواند تمامی نیازهای یک سیستم را در محیط شبکه خانگی رفع کند. این مدل بسیار کوچک با 25 درصد پوشش بیشتر، آزادی عمل بیشتری را با کمترین هزینه میسر می‌سازد. این محصول بهترین پیشنهاد برای اتصال کامپیوترهای ثابت به شبکه و اینترنت در مصارف خانگی یا ادارات کوچک به شمار می‌آید.

 

USB-AC51، دانگل دو بانده با اندازه یک بند انگشت

از مزایای دو باند برای مصارف خانگی، هدایت بهتر بسته‌های شبکه و نرخ انتقال بیشتر نسبت به حالت تک بانده است. به طور مثال ارسال و دریافت ایمیل را از طریق باند 2.4 گیگاهرتز انجام دهید و به صورت همزمان بازی‌های شبکه ای را از طریق باند 5 گیگاهرتز اجرا کنید. USB-AC51، یک دانگل دو بانده است که به سادگی می تواند شبکه بی سیم 2.4 گیگاهرتز لپ تاپ شما را به 5 گیگاهرتز ارتقا دهد. USB-AC51 با پشتیبانی از استاندارد 802.11ac سه برابر از نسل قبلی سریعتر بوده و با سیستم عامل‌های رایج نیز کاملاً سازگار است.

پس دیگر نگران افزودن دستگاهی جدید به شبکه نباشید و با خیال راحت میز کارتان را جابجا کنید!


آخرین محصولات
تبلیغات