آداپتور بي‌سيم جديد با نام TEW-687GA

9 / 10
از 3 کاربر

 

وقتي نوبت به شبكه‌سازي بي‌سيم مي‌رسد، Trendent يكي از شركت‌هايي است كه هميشه حرف‌هاي تازه‌اي براي گفتن دارد. اين شركت به‌تازگي از يك آداپتور بي‌سيم جديد با نام TEW-687GA پرده‌برداري كرده كه براي شبكه‌سازي همه‌نوع تجهيزات (از تلويزيون گرفته تا DVRها و كنسول‌هاي بازي) با سرعت‌هاي بسيار بالا، طراحي شده است. به گفته Trendent، وقتي اين آداپتور با روتر TEW-691GR اين شركت همراه شود، قادر است عملكردي معادل 150 مگابيت بر ثانيه را در دنياي واقعي به نمايش بگذارد و در حالت Burst حتي به سرعت‌هاي فراتر از 200 مگابيت بر ثانيه نيز دست پيدا خواهد كرد. اين ابزار در عين حال به يك درگاه اترنت گيگابيتي مجهز است كه امكان اتصال به ماشين محلي را برايش فراهم مي‌سازد.


TEW-687GA از فناوري آنتن پيشرفته MIMO بهره مي‌گيرد و از سه جريان براي هر آنتن پشتيباني مي‌كند. در واقع اين نخستين محصولي است كه از نرخ‌هاي لينك كامل 450 مگابيت بر ثانيه‌اي به روترهاي سه جرياني 802.11n براي ابزارهاي اترنت پشتيباني مي‌كند. TEW-687GA به‌عنوان يك پل بي‌سيم عمل مي‌كند و به همين دليل، علاوه بر يك سوييچ مي‌تواند از اتصال به چند ابزار اترنت مانند كنسول‌هاي بازي، پخش‌كننده‌هاي رسانه شبكه‌سازي شده نيز پشتيباني كند. اين آداپتور تك‌بانده (2,4 گيگاهرتز) يك درگاه اترنت گيگابيتي دارد و از امنيت بي‌سيم WPS (سرنامWi-Fi Protected Setup) پشتيباني مي‌كند تا راه‌اندازي شبكه‌هاي محافظت شده با تجهيزات سازگار را در يك چشم به هم‌زدن انجام دهد. در واقع WPS به كاربران امكان مي‌دهد، ابزار خود را تنها با فشار يك كليد به آداپتورهاي بي‌سيم ديگري كه از قابليت پشتيباني WPS برخوردارند، متصل كند.


 
WMMA QoS پياده‌سازي شده در اين محصول، براي بهينه‌سازي تماس‌هاي اينترنتي، اجراي بازي‌ها و كنترل جريان ويديو طراحي شده است. قرار است اين آداپتور با قيمتي حدود 150 دلار روانه بازار شود.

 

 

 

آخرین محصولات
تبلیغات